KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12156241
nr 1215 6241
Färgetsning
signerad. Kvällsljus i trädgården, 29/60. Motivet: 40x33
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:40:08
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)